Belka
Środa, 26 Czerwca 2019   imieniny: Paulina, Jan, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

5.11.2018: BERLIN - ZIELONA GÓRA Z KABINY MASZYNISTY cz. I

 
15 września 2018r.odbyła się jazda z berlińskiego dworca Gesundbrunnen do Zielonej Góry. Pojazdem wyprawy był spalinowy zespół trakcyjny LINK bydgoskiego producenta PESA. Po stronie niemieckiej operatorem była spółka NEB, a po stronie polskiej - przewoźnik "Przewozy Regionalne". Dzięki uprzejmości operatorów oraz załogi pociągu udało nam się zarejestrować całą podróż z kabiny maszynisty, patrząc przez przednią szybę. Cz. I naszego zapisu konćzy się na stacji Frankfurt n.O./Rosengarten. A cab ride recorded Sept. 15th, 2018, from Berlin Gesundbrunnen to Zielona Góra in Poland. Part 1 stops at the station Frankfurt n.O./Rosengarten. Führerstandsmitfahrt am 15.9.2018 von Berlin Gesundbrunnen nach Zielona Góra (Grünberg) in Polen. Teil 1 endet in Frankfurt/O.-Rosengarten. Wir danken den EVUs Niederbarnimer Eisenbahn NEB und Przewozy Regionalne sowie der Zugbesatzung für die Unterstützung.

 


KOLEJWIZJA
 
Data pliku video: 2018-12-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zielonogórski

Powiat zielonogórski - siedzibą jest Zielona Góra, która sama jest miastem grodzkim i nie wchodzi w skład powiatu. Powiat znajduje się w województwie lubuskim. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to Babimost, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów Bojadła, Świdnica, Trzebiechów, Zabór.

Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. W Nietkowie można przespacerować się po zabytkowym parku krajobrazowym ulokowanym przy zespole pałacowym z połowy XVIII wieku. Jest także możliwość konnych przejażdżek.

Dostaniemy się tam liniami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 27 i 32 oraz wojewódzkimi nr 276, 277, 279, 280, 281, 282, 283, 288, 289, 290 i 295.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola