Belka
Wtorek, 25 Czerwca 2019   imieniny: Dorota, Lucja, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zielona Góra-Poznań Główny.IC71100,,Zielonogórzanin" .EP08-007 .16.08.2018

 
Witam pięknie! Kolejna moja produkcja z polskich szlaków kolejowych. Film może i nie za długi, ale za to bardzo ładna trasa z Zielonej Góry do Poznania Głównego. Film nagrałem z pociągu IC71100,Zielonogórzanin" relacji Zielona Góra-Warszawa Wschodnia. Na nagranie materiału zdecydowałem się ,ponieważ musiałem dostać się do Poznania, ponieważ moim celem, było nagranie trasy z Poznania Głównego do Katowic (pociąg TLK 74100,,Spodek"). Tak więc zapraszam do oglądania! Hello,beautiful.My next production from Polish railway route.The film may not be too long, bit it is a very nice route from Zielona Góra to Poznań Główny.I recorded thew film from the IC71100 train ,,Zielonogórzanin", the reality of Zielona Góra-Warszawa Wschodnia.I deceived to record the material,because my goal was to be record the route train Poznań Główny to Katowice(train TLK 74100,,Spodek"). So, I invite, you to watch!

 


Tomek Jurek Wlazło
 
Data pliku video: 2018-08-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zielonogórski

Powiat zielonogórski - siedzibą jest Zielona Góra, która sama jest miastem grodzkim i nie wchodzi w skład powiatu. Powiat znajduje się w województwie lubuskim. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to Babimost, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów Bojadła, Świdnica, Trzebiechów, Zabór.

Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. W Nietkowie można przespacerować się po zabytkowym parku krajobrazowym ulokowanym przy zespole pałacowym z połowy XVIII wieku. Jest także możliwość konnych przejażdżek.

Dostaniemy się tam liniami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 27 i 32 oraz wojewódzkimi nr 276, 277, 279, 280, 281, 282, 283, 288, 289, 290 i 295.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola