Belka
Poniedziałek, 24 Czerwca 2019   imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

World Cup RR / European Championship - Zielona Gora, Poland (24.06.18)

 
Приветствуем вас, уважаемые подписчики! Сегодня и завтрашний день, все наше внимание приковано к Польше, где в городке Зелена Гура, состоится крупнейший Кубок Мира и Чемпионат Европы! Донат: donationalerts.ru/r/prorock_youtube Соцсети: PROROCK: instagram.com/prorock_live/ vk.com/prorock_live Дима: vk.com/disquirrel instagram.com/dsquirrel_tsk Игорь: vk.com/pyatnitsa9 instagram.com/igor_pyatni... Костя: vk.com/chistikov23 instagram.com/chistikov23/ Даня: vk.com/malek01 instagram.com/maltsev01/

 


PROROCK / ПРОРОК
 
Data pliku video: 2018-06-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zielonogórski

Powiat zielonogórski - siedzibą jest Zielona Góra, która sama jest miastem grodzkim i nie wchodzi w skład powiatu. Powiat znajduje się w województwie lubuskim. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to Babimost, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów Bojadła, Świdnica, Trzebiechów, Zabór.

Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. W Nietkowie można przespacerować się po zabytkowym parku krajobrazowym ulokowanym przy zespole pałacowym z połowy XVIII wieku. Jest także możliwość konnych przejażdżek.

Dostaniemy się tam liniami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 27 i 32 oraz wojewódzkimi nr 276, 277, 279, 280, 281, 282, 283, 288, 289, 290 i 295.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola