Belka
Środa, 26 Czerwca 2019   imieniny: Paulina, Jan, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

TvZG.pl - Zielona Góra najlepsza w Polsce!

 
To jeden z najbardziej rzeczowych rankingów miast jaki organizowany jest w naszym kraju. Od czternastu lat, zawsze jesienią, ukazuje się na łamach Rzeczpospolitej, gdzie niezależna kapituła w oparciu o twarde dane makroekonomiczne połączone z informacjami Głównego Urzędu Statystycznego oraz stosownych ministerstw, typuje najlepsze samorządy w kraju. W tym roku zaszczytny tytuł najlepszego miasta w Polsce przypadł Zielonej Górze. Wyróżnienie przyznawane jest za działalność danego samorządu i jego władz w czterech obszarach, na które składają się poszczególne składowe klasyfikowane według tak zwanej trwałości ekonomicznej, trwałości środowiskowej, trwałości społecznej oraz w zakresie jakości zarządzania. Wyniki zebrane w poszczególnych kategoriach, są sumowane i ostatecznie wskazują najlepszych.

 


Telewizja Zielona Góra
 
Data pliku video: 2018-10-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zielonogórski

Powiat zielonogórski - siedzibą jest Zielona Góra, która sama jest miastem grodzkim i nie wchodzi w skład powiatu. Powiat znajduje się w województwie lubuskim. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to Babimost, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów Bojadła, Świdnica, Trzebiechów, Zabór.

Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. W Nietkowie można przespacerować się po zabytkowym parku krajobrazowym ulokowanym przy zespole pałacowym z połowy XVIII wieku. Jest także możliwość konnych przejażdżek.

Dostaniemy się tam liniami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 27 i 32 oraz wojewódzkimi nr 276, 277, 279, 280, 281, 282, 283, 288, 289, 290 i 295.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola