Belka
Piątek, 29 Marca 2024   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się

Belka

Wyszukaj:

Ogłoszenia

specjalista ds. dotacji i dofinansowań - OFERTA PRACY

Data dodania: 2016-03-08
Kategoria: Praca » Dam pracę

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Świebodzinie, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

specjalista ds. dofinansowań i dotacji

Zakres obowiązków:
 współudział w tworzeniu wniosków o dofinansowanie ze źródeł UE i krajowych
 przygotowywanie dokumentacji formalnej i merytorycznej niezbędnej w toku składania
 wniosków
 rozliczanie projektów z jednostkami dofinansowującymi
 monitoring i bieżącą kontrolę realizacji projektów, w tym kontrolę kosztów
 współpraca z członkami zespołu projektowego
 współpraca z zaangażowanymi podmiotami i instytucjami
 przygotowywanie raportów i sprawozdań z przebiegu i realizacji projektów
 aktywny udział w poszukiwaniu nowych możliwości dofinansowań

Oczekiwania:
 wykształcenie wyższe
 min.2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
 znajomość przepisów oraz dokumentów programowych dotyczących regionalnych i krajowych programów operacyjnych
 znajomość zasad rozliczania projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych UE - mile widziane
 posiadanie podstawowej wiedzy ekonomicznej i finansowej
 komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
 biegła obsługa komputera, pakietu MS Office, w tym w szczególności MS Excel

Oferta:
 umowa o pracę
 możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji z zagranicznym kapitałem

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] ; 667 955 993

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Randstad Polska sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)
Kontakt
Magdalena Gubska
667 955 993
[email protected]

loading...

Brak sond