Belka
Czwartek, 18 Lipca 2019   imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kaczmarek Electric MTB Zielona Góra 2018 MINI (cały dystans, gimbal)

 
Kolejny wyścig z cyklu Kaczmarka. Będąc w drodze nie zapowiadało się zbyt dobrze. Było bardzo mokro. Ale już przed startem wyszło słońce, i warunki były naprawdę rewelacyjne. Sama trasa świetna, bardzo wymagająca fizycznie, a jednocześnie dla absolutnie każdego do przejechania w swoim tempie. Mocne interwały. Jak ktoś oczekiwał płaskiej trasy to mógł się mocno zdziwić! Piękne lasy zielonogórskie i śmiganie tamtejszymi ścieżkami. Jeżeli ta trasa zniknie z Kaczmarka, to będzie tragedia i klęska żywiołowa! Każdemu, z kim rozmawiałem bardzo się podobała. No i była moc! Solidne ściganie od początku do końca. Nawet pomimo wczorajszego podjazdu na Śnieżkę pojechałem konkretnie, i jestem z przejazdu bardzo zadowolony. Start z sektora 5.

 


MTBiker
 
Data pliku video: 2018-09-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zielonogórski

Powiat zielonogórski - siedzibą jest Zielona Góra, która sama jest miastem grodzkim i nie wchodzi w skład powiatu. Powiat znajduje się w województwie lubuskim. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to Babimost, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów Bojadła, Świdnica, Trzebiechów, Zabór.

Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. W Nietkowie można przespacerować się po zabytkowym parku krajobrazowym ulokowanym przy zespole pałacowym z połowy XVIII wieku. Jest także możliwość konnych przejażdżek.

Dostaniemy się tam liniami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 27 i 32 oraz wojewódzkimi nr 276, 277, 279, 280, 281, 282, 283, 288, 289, 290 i 295.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola