Belka
Piątek, 19 Lipca 2019   imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gdańsk Główny-Zielona Góra.IC57106 ,,Bachus" . EP07-1052.15.08.2018

 
Środa 15.08.2018 i drugi po filmie Białystok-Gdańsk Gł.(TLK,,Rybak" 18104)szlak nagrany w tym dniu ,czyli Gdańsk Główny- Zielona Góra. Materiał nagrałem z pokładu pociągu IC57106 ,,Bachus",relacji Gdynia Główna-Zielona Góra.Przed podstawieniem pociągu w Gdyni Głównej, chyba odezwały się braki taborowe. Ponieważ wagon numer 14 z którego nagrywałem,standardami przypominał raczej wagon TLK. Klimatyzacji w każdym razie ne było, a na to liczyłem. Podróż była stresująca, bo przeżyłem chwile grozy . Co się stało? Ano to, że po wyjeździe z Poznania w moim wagonie pojawiła się woń spalenizny. Z początku wszyscy myśleli, że to wypalanie traw. Jednak, gdy wyszedłem z przedziału i poszedłem do kamery, za wagonem ciągnęła się chmura dymu. Okazało się, że dym pochodzi, uwaga ...z klocków hamulcowych. Żartów nie było, bo cały wagon wypełnił się dymem. Pociąg zaliczył awaryjne zatrzymanie na stacji Buk. Po oględzinach wagonu ,w dalszą podróż ruszyliśmy po 15 minutach i z takim opóźnieniem do Zielonej Góry dotarłem. Tak,czy inaczej, zapraszam do oglądania! Wednesday, 15/08/2018 and the second after the film Białystok-Gdańsk Gł.(TLK,,Rybak" 18104) trail recorded this day,or Gdańsk Główny-Zielona Góra. I recorded the material from the train of IC57106 ,,Bchus",from Gdynia Główna-Zielona Góra. Before sustituting the train for the Gdynia Główna station,the train shortages appeared.Because the wagon numer 14 from which I recorded, the standards resembled a TLK wagon. There was no air conditioning at all, and I was counting on it. The trip was stressful becausw I experienced moments of horror. What happened? Well,that after leaving Poznań, a smell of burning appeared in my wagon.At first everyone thought it was burning the grass. However, when I came out of the compartment and went to the camera, a cloud of smoke stretched behind the wagon. It turned out that the smoke comes...from the brake pads. There was no joke, because the entire car was filled with smoke. The train incluled an emergency stop at Buk station. After the inspection of the wagon,we continues our journey after 15 minutes and with such a delay I arrived to Zielona Góra. Anyway,I invite you tu watch!

 


Tomek Jurek Wlazło
 
Data pliku video: 2018-08-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zielonogórski

Powiat zielonogórski - siedzibą jest Zielona Góra, która sama jest miastem grodzkim i nie wchodzi w skład powiatu. Powiat znajduje się w województwie lubuskim. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to Babimost, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów Bojadła, Świdnica, Trzebiechów, Zabór.

Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. W Nietkowie można przespacerować się po zabytkowym parku krajobrazowym ulokowanym przy zespole pałacowym z połowy XVIII wieku. Jest także możliwość konnych przejażdżek.

Dostaniemy się tam liniami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 27 i 32 oraz wojewódzkimi nr 276, 277, 279, 280, 281, 282, 283, 288, 289, 290 i 295.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola