Belka
Czwartek, 27 Czerwca 2019   imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

E-learningowy kurs na licencję Pracownika zabezpieczenia technicznego pierwszego stopnia / instalator systemów alarmowych / monter konserwator systemów zabezpieczenia technicznego w ochronie osób i mienia.

Data dodania: 2012-02-22
 
E-learningowy kurs na licencję Pracownika zabezpieczenia technicznego pierwszego stopnia / instalator systemów alarmowych / monter konserwator systemów zabezpieczenia technicznego w ochronie osób i mienia.

Kurs realizowany w trybie kształcenia na odległość (lub stacjonarnym).
Przy kształceniu na odległość zajęcia teoretyczne e-learningowe, ćwiczenia praktyczne w ramach zjazdu (sobota i niedziela).
Przy kształceniu stacjonarnym zajęcia weekendowe (sobota i niedziela).

Po zakończeniu uczestnicy otrzymają Zaświadczenie o ukończeniu kursu, które upoważnia bez dodatkowych egzaminów do ubiegania się o licencję pracownika zabezpieczenia technicznego pierwszego stopnia.

Kurs posiada akredytację Kuratora Oświaty.
Więcej informacji: www.target-training.pl
Kontakt
tel. 603480777
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zielonogórski

Powiat zielonogórski - siedzibą jest Zielona Góra, która sama jest miastem grodzkim i nie wchodzi w skład powiatu. Powiat znajduje się w województwie lubuskim. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to Babimost, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów Bojadła, Świdnica, Trzebiechów, Zabór.

Przyrodę, historię, zabytki i inne ciekawe miejsca w powiecie najlepiej poznacie, wjeżdżając czy to rowerem, czy wchodząc na oznakowane trasy. W Nietkowie można przespacerować się po zabytkowym parku krajobrazowym ulokowanym przy zespole pałacowym z połowy XVIII wieku. Jest także możliwość konnych przejażdżek.

Dostaniemy się tam liniami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 27 i 32 oraz wojewódzkimi nr 276, 277, 279, 280, 281, 282, 283, 288, 289, 290 i 295.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola